ZigaForm version 6.1.1

Artykuły

Test osobowości

Wykonaj test osobowości

Czym jest nasz test?

Choć trudno w to uwierzyć, zdecydowana większość konfliktów między ludźmi bierze się z różnic w zachowaniu. Nadajemy i odbieramy sygnały, które błędnie interpretujemy. Bez skutecznej komunikacji nie jesteśmy  w stanie efektywnie osiągać naszych celów. Nie ma też mowy o dobrej współpracy w zespole. Nieporozumienia są źródłem frustracji, stresu i niepowodzenia. 

Lorini to praktyczne narzędzie do łatwego określania preferencji komunikacyjnych. Oparte jest na wymiarowej koncepcji typu. Dzięki temu nie szufladkuje ludzi, ale pozwala elastycznie zidentyfikować preferowany sposób komunikacji. Typ jest określony przez wyznaczające go punkty odniesienia i opisany przez zestawy cech. Cechy charakteryzują ludzi w różnym natężeniu i kontekście. Przy jej tworzeniu, korzystaliśmy z różnorodnych badań i teorii psychologii różnic indywidualnych, czerpiących najwięcej z teorii osobowości Karla Gustawa Junga.

Naszym celem jest ułatwienie komunikacji między ludźmi w każdym obszarze ich funkcjonowania: osobistym, zawodowym i we wszystkich rodzajach relacji. 

Wiemy, że choć reguły komunikacji są jasne, to nasze nawyki komplikują nam życie. Wierzymy, że każdy jest w stanie je zmienić z korzyścią dla siebie i środowiska, w którym funkcjonuje. Podobnie jak inne tego typu narzędzia, ta aplikacja zajmuje się analizą zachowań mieszczących się w szeroko rozumianej kategorii zdrowia psychicznego.

Wzrost empatii w komunikacji (zestrojenie emocjonalne i głębokie zrozumienie drugiej strony, jej motywów, celów, wartości, zasad którymi się kieruje, formy i sposobu przekazywania informacji jest dźwignią:

  • lepszych relacji osobistych
  • wysoko funkcjonujących zespołów
  • nowoczesnego przywództwa
  • kariery zawodowej
  • profesjonalizmu

Ściągnij aplikację na telefon z testem osobowości

IOS
Android