ZigaForm version 6.1.1

O nas

Odkrywamy możliwości tam gdzie inni widzą ograniczenia

Witamy Cię w Better Place!
Cieszymy się, że nas odwiedziliście J.

Wierzymy w podejście opierające się na mocnych stronach jednostki i organizacji. Jesteśmy trenerami i coachami, praktykami biznesu. Pracujemy też w paru innych rolach: jako lider, facylitator, storyteller, prezenter, kinezjolog, tłumacz, uczeń i nauczyciel mindfulness oraz Wasz towarzysz w odkrywaniu swojego potencjału kompetencji, talentów i Inteligencji Emocjonalnej. Ciekawość, pasja oraz ciągły rozwój są naszą dewizą.

W swojej pracy łączymy praktyczne podejście do wypracowywania rezultatów w biznesie z najnowszymi wynikami badań psychologii pozytywnej w organizacjach biznesowych.

Pracujemy metodą uczenia się poprzez doświadczenie.Projektujemy i stosujemy gry szkoleniowe i coachingowe. Dzielimy się ciekawymi odkryciami naukowymi o naturze ludzkiego umysłu, sile inteligencji emocjonalnej we wprowadzaniu zmian i tworzeniu nowych nawyków myślenia, działania i współpracy. Pokazujemy jak można budować zaufanie i osiągać zaangażowanie w zespole.

Specjalizujemy się w przywództwie, budowaniu i efektywnym zarządzaniu zespołami, strategiach antystresowych i treningach mindfulness dla biznesu, komunikacji w biznesie, sprzedaży i negocjacjach.

Nasz zespół to ludzie, którzy czerpią z wielu doświadczeń, ścieżek życiowych i zmian by teraz robić to co lubią i co ich ciekawi. Uważamy, że życie bez radości z pracy zubaża nas, zamyka w schematach myślenia i działania. Dlatego sami staramy się zachowywać balans – ciągle się uczymy, czytamy, medytujemy, integrujemy wiedzę o biznesie z naszym praktycznym doświadczeniem, podróżujemy,analizujemy raporty biznesowe i ekonomiczne, gotujemy dobre jedzenie, rozmawiamy z Wami, śledzimy trendy w biznesie i zarządzaniu,biegamy, pływamy i ćwiczmy jogę, spotykamy się z Wami i uważnie słuchamy by potem dzielić się z Wami tym wszystkim na sali szkoleniowej.

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Better Place